Když úraz není úraz

Klientka utrpěla úraz při dopravní nehodě. Na první pohled nebylo zranění vážné. Trochu pochroumaná krční páteř. Dle prvních zpráv lékařů měl stačit krunýř a potom rehabilitace. Postupně se však přidaly další komplikace. Tou hlavní je problém s poškozením zraku. Klientka trpí v souvislosti s dopravní nehodou koncentrickým zúžením zorného pole v rozsahu téměř 90%, což jí značně komplikuje život. Od státu získala invalidní důchod. Klientka si platila úrazové pojištění se slušnou pojistnou částkou pro případ trvalých následků úrazu. Za tuto diagnózu by měla dostat odškodnění přes milion korun. Pojišťovna však přišla s posudkem svého lékaře, který tvrdí, že problémy nejsou úrazového původu, a proto se na ně pojištění nevztahuje. Pojišťovna tak od klientky dává ruce pryč, a nezaplatila jí ani korunu.

Předtím než případ převzali naši advokáti byla natočena dokonce reportáž České televize v pořadu Černé ovce. V současné době se připravuje žaloba na pojišťovnu, jelikož názor nezávislých odborníků je takový, že koncentrické zúžení zorného pole je úrazového původu. Pokud vás zajímá, jak se případ bude vyvíjet, napište nám krátkou zprávu. 

 Napište nám

 
 


Zpět na seznam novinek

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 3, Jeseniova 245/1, PSČ 130 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím