Lež má krátké nohy aneb není poradce jako poradce

Vážení čtenáři,

naše společnost spolupracuje s renomovanými finančními konzultanty, kteří mají 5 a více let praxe ve financích a za zády stovky spokojených klientů. U nových klientů se občas setkávají s nekvalitní službou svých kolegů z oboru, kteří nedělají stavu finančních poradců příliš dobré jméno.Tito poradci mnohdy pod vidinou rychlého zisku neinformují klienta o rizicích produktů, které jim doporučují, v horším případě dokonce falšují zdravotní dotazníky, apod. Z praxe víme, že klienti na to přijdou většinou až v případě pojistné události, což je pozdě. Toto chceme společnými silami měnit.

Naše společnost pomáhá poškozeným klientům proti nekalým praktikám některých nepoctivců. Konzultanti, kteří s námi spolupracují, mohou svým klientům nabídnout bezkonkurenční servis v oblasti vymáhání nároků z pojistných smluv, a stejně tak v oblasti nezávislého auditu existujících smluv. Pokud máte konkrétní dotaz, napište nám přes kontaktní formulář. Přečtěte si autentickou referenci na naše služby ZDE.

S přátelským pozdravem

Mgr. Lukáš Kaplan, jednatel, e-mail: kaplan@eucs.cz

 Napište nám

 
 


Zpět na seznam novinek

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 3, Jeseniova 245/1, PSČ 130 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím