Namísto osmi tisíc, osm milionů korun

Martina jela s přítelem Jiřím ve svém autě jako spolujezdec na Silvestrovskou oslavu. Při ztrátě kontroly nad řízením narazili do stromu a oba utrpěli vážná zranění.

Asi půl roku po nehodě, když se Martina dostala z nejhoršího, se její dcera začala zajímat o možnosti finančního odškodnění. Vlastními silami získali zhruba osm tisíc korun ze své soukromé životní pojistky.

Přes svého finančního poradce se naštěstí  dostali k naší společnosti EUCS. Nároky Martiny a jejího přítele jsme bezplatně posoudili a v dalším procesu jsme zastoupili celou jejich rodinu.

Kromě několika soukromých životních pojistek  měla Martina nárok na plnění z povinného ručení svého vlastního vozidla, ačkoli nehodu způsobil Jiří jako řidič.         

 "Mnoho řidičů neví, že nároky z vlastní smlouvy povinného ručení jsou platné pro jejich pasažéry, nebo pro ně samotné, sedí-li na sedadle spolujezdce."

Celkově jsme pro Martinu a její rodinu dodnes získali 8 584 924 korun.

Zdraví Martině a Jiřímu nikdo nevrátí, adekvátní finanční kompenzace však výrazně usnadní další život a vysoké náklady spojené s léčením a dlouhodobou péčí.

Stali jste se obětí dopravní nehody? Napište nám na info@eucs.cz nebo nám zanechte zprávu na našem Facebooku 

Zpět na seznam novinek

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 3, Jeseniova 245/1, PSČ 130 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím