Pojišťovna plnila až po zásahu advokáta

Pojišťovny rády inkasují pojistné, ale s plněním je to už horší

Pan Vladimír přibližně 2 roky nazpět zažil velmi nepříjemné probuzení. Do jeho malebné zahrady najel z frekventované ulice vedoucí kolem jeho domu několikatunový kamion s tahačem a celou zahradu a plot zničil. Jeho zahrada byla skvostem, který jezdili obdivovat zahrádkáři z celé republiky. Zahrada vznikala déle než 30 let. Během jedné sekundy bylo vše zničeno.

Vzniklá škoda jen v materiálech a různých porostech činila skoro 300 000 Kč. Umělecká a citová hodnota byla nevyčíslitelná. Jelikož škodu způsobil řidič tahače, uplatňoval pan Vladimír náhradu vzniklé škody u jeho pojišťovny. Viník byl pojištěný u Generali.

Prakticky 2 roky s pojišťovnou pan Vladimír bojoval a nakonec získal náhradu škody bezmála 200 000 Kč. To pana Vladimíra naštvalo. Ze dne na den mu někdo zničil celoživotní dílo a ještě se musel potýkat s obstrukcemi ze strany pojišťovny. Rozhodl se, že to takto nenechá, a začal hledat odborníky, kteří by mu mohli pomoct v boji s velkou pojišťovnou. Přes svého finančního poradce se dozvěděl o společnosti EUCS. Pracovník na zelené lince zjistil základní informace a následně pan Vladimír již komunikoval s advokátem spolupracujícím s EUCS, odborníkem na náhradu škody. Pan Vladimír připravil podklady a lidé kolem EUCS za něj začali u pojišťovny bojovat. Za necelé 2 měsíce získal pan Vladimír bez jakékoliv stresu a ztráty času další plnění ve výši 67 380 Kč. Z této částky si společnost EUCS vyúčtovala odměnu ve výši 25%.

Zbývající část škody ve výši asi 30 000 Kč pojišťovna nechtěla zaplatit. Pan Vladimír se s pojišťovnou nechtěl soudit. Spor totiž může trvat dlouhé měsíce až roky. Advokáti proto uplatnili náhradu škody přímo u viníka, který ji během několika týdnů částečně zaplatil. Viník nehody je invalidní důchodce a není v dobré finanční situaci, a tak se pan Vladimír rozhodl, že zbývající náhradu škody nebude vůbec uplatňovat. Jde o pár tisícovek a nechce jít proti viníkovi nehody, který byl řádně pojištěný. 

 

Mgr, Lukáš Kaplan, jednatel
e-mail: kaplan@eucs.cz

 

  Napište nám

 
 


Zpět na seznam novinek

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 3, Jeseniova 245/1, PSČ 130 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím