Pracovní neschopnost a rizikové těhotenství

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, 

v měsíci srpnu vám přinášíme příběh klientky, která si uzavřela pojištění pro případ pracovní neschopnosti z důvodu "rizikového těhotenství". Resp. pojištění pro případ pracovní neschopnosti, které nemá výluky na pracovní neschonost spojenou s těhotenstvím. Na trhu prý toto riziko pojišťuje pouze jedna pojišťovna. Šlo o pojišťovnu Allianz.

Náhoda tomu chtěla  a klientka skutečně musela na rizikové těhotenství. Jaké bylo její překvapení, když jí pojišťovna odmítla uhradit pojistnou částku ve výši 300,- Kč po dobu bez mála 7 měsíců? Jednalo se celkem o 70.000,- Kč, které klientce měly usnadnit situaci. Pojišťovna stále vymýšlela argumenty, proč nezaplatit. Ani po 3 měsících dohadování pojišťovna nezaplatila ani korunu. Potom se klientka obrátila na EUCS.

Spolupracující advokáti znají aktuální platnou judikaturu, principy ochrany spotřebitele, orientují se v pojistných podmínkách. Proti argumentaci advokátů neměla pojišťovna jakoukoliv smysluplnou obranu. A tak obratem uhradila celou částku. Kdyby o nás klientka věděla dříve, mohla dostat svoje peníze hned. Ale i tak byla spokojená.

Přečtěte si autentickou referenci: 

 Napište nám

 
 


Zpět na seznam novinek

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 3, Jeseniova 245/1, PSČ 130 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím