Seminář pro finanční poradce

Vážení finanční poradci,

ve spolupráci s několika advokátními kancelářemi a soudními znalci jsme pro vás připravili workshop na téma "Pojištění odpovědnosti v praxi, odpovědnost finančních zprostředkovatelů, záludnosti pojistných podmínek pojistek a příklady soudních sporů s pojišťovnami". Workshop je určený pro pojišťovací zprostředkovatele z jakékoliv finančně poradenské společnosti v České republice. 

Seminář zahrnuje koncentrované informace z několikaleté praxe několika právníků. Tyto informace vám rozšíří obzory a zcela jistě se dozvíte věci, které nejsou běžně dostupné na internetu nebo školeních pojišťoven. 

Program workshopu 

1. Odpovědnost za škodu obecně 15min.

2. Pojištění odpovědnosti za škodu v praxi 75min

a) Odpovědnost za škodu způsobenou provozem vozidla (povinné ručení)
b) Odpovědnost zaměstnavatele za škodu ( pracovní úrazy a nemoci z povolání)
c) Odpovědnost zaměstnance za škodu
d) Odpovědnost z běžného občanského života                                                                                                                                                                           e) Doporučení k pojištění odpovědnosti ve finančních plánech klientů

3. Profesní odpovědnost pojišťovacího zprostředkovatele 45min

a) Zákonná úprava odpovědnosti pojišťovacího zprostředkovatele
b) Příklady z praxe a aktuální kauzy

4. Záludnosti pojistných podmínek a příklady ze soudních sporů s pojišťovnami 45min

5. Součástí workshopu je ukázka plné verze podrobné analýzy pojistných podmínek životního pojištění PČS Flexi verze 2015.

6. Každý účastník workshopu bude dostávat kvartálně po dobu jednoho roku novinky z oblasti sporů s pojišťovnami a jiné zajímavé informace z oblasti práva.

Cena workshopu je 1500,- Kč/os. Minimální počet účastníků je 8. Workshop je možné zorganizovat v jakémkoliv městě v ČR. Termín je nutné dohodnout minimálně 14 dní předem.

V případě zájmu o objednání workshopu nás kontaktujte přes formulář níže. Pro více detailů můžete kontaktovat také Lukáše Kaplana na telefonním čísle 737 811 228.    Napište nám

 
 


Zpět na seznam novinek

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 3, Jeseniova 245/1, PSČ 130 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím