Spoření přes životní pojištění od roku 2015

Vážení čtenáři,

platíte si investiční životní pojištění několik tisíc měsíčně, a myslíte, že si spoříte na důchod? Náklady na správu těchto smluv jsou někdy i více než 15% z každé měsíční platby. Z každého tisíce korun zaplatíte na průběžné poplatky sto padesát korun. Při těchto nákladech je prakticky nemožné dosáhnout nadinflačního zhodnocení. 

Jediné doporučení, které vám můžeme dát zní: Využívejte tyto finanční produkty výhradně na krytí pojistných rizik, a pokud investovat, tak maximálně do limitu pro využití daňových úspor. Navíc od roku 2015 platí, že chcete-li daňové zvýhodnění využivat i nadále, musíte se zavázat, že ze smlouvy nebude v průběhu její platnosti vybírat naspořené finanční prostředky. Tím se výrazně omezuje flexibilita těchto smluv.

Pokud máte dotazy k  vašim smlouvám, kontaktujte svoje finanční poradce. Pokud máte jakékoliv dotazy směrem k nám, napište nám zprávu přes kontaktní formulář níže.

S přátelským pozdravem

Lukáš Kaplan, jednatel EUCSNapište nám

 
 


Zpět na seznam novinek

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 3, Jeseniova 245/1, PSČ 130 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím