Ušetřete na pojištění přes 20.000,- Kč ročně!

Vážení čtenáři,

naši klienti vědí, že si na ně pojišťovny a jiné instituce jen tak nepřijdou. Umíme minimalizovat náklady na pojištění a maximalizovat pojistnou ochranu. Bohužel většina poradců nemá informace o tom, jak kvalitně ta či ona pojišťovna plní v případě pojistné události. Málokdo se vyzná v pojistných podmínkách. Jinak je tomu u konzultantů spolupracujících s EUCS. Díky našemu know-how ušetřil nejeden klient velké peníze na různých pojistkách.

Příběh pana Jana

Pan Jan platil za pojistky a tzv. spoření skoro 70.000,- Kč ročně. Díky optimalizaci nákladů na pojištění ušetřil pan Jan 12.000,- Kč ročně na životní pojistce, 5.000,- Kč na havarijním pojištění a 4.000,- Kč na pojištění dvou svých nemovitostí, to vše při garanci stejné nebo vyšší pojistné ochrany. Převodem běžného pojistného na mimořádné ve svojí investiční životní pojistce ušetřil navíc okamžitě 30.000,- Kč.

Zajímá vás jak je to možné? Napište nám krátkou zprávu přes kontaktní formulář a některý ze spolupracujících konzultantů vás bude kontaktovat s podrobnostmi.Napište nám

 
 


Zpět na seznam novinek

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 3, Jeseniova 245/1, PSČ 130 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím