Hledáme partnery

Společnost EUCS poskytuje svoje služby na území celé České republiky. 

Hledáme profesionály zejména z řad finančních konzultantů, kteří chtějí svým současným nebo potencionálním klientům dopřát kvalitní servis v oblasti náhrady škody a také při vymáhání nároků na pojistné plnění z pojistných smluv. Hledáme partnery, kteří budují dlouhodobé vztahy se svými klienty.

Jsme nezávislá společnost. Máme informace, které se od pojišťoven nedozvíte. Nezaměřujeme se pouze na řešení již vzniklých problémů, ale klademe důraz na prevenci. To považujeme za naši velkou přidanou hodnotu pro naše partnery.

Občas se na trhu setkáváme s mis-sellingem, zejména v oblasti životního pojištění, který působí klientům až statisícové škody a poškozuje finanční poradenství jako obor. Našim klientům i klientům našich partnerů jsme nejednou dokázali získat jejich finanční prostředky zpátky. Mnoho našich partnerů oceňuje komplexnost naší služby. Díky spolupráci s mnoha advokáty jsme totiž schopni zajistit poradcům i jejich klientům kvalitní právní služby napříč všemi specializacemi. Zde naleznete reference některých spolupracujících finančních poradců. Reference některých našich klientů naleznete v záložce Reference. 

Pokud máte zájem o spolupráci, pošlete nám něco o vás na e-mail info@eucs.cz nebo nás kontaktujte přímo přes kontaktní formulář níže. Během několika dní vás budeme kontaktovat.

Mgr. Lukáš Kaplan, jednatel, e-mail: kaplan@eucs.czNapište nám

 
 
Navštivte naše další stránky


e-pracovniuraz.cz e-dopravninehoda.cz poradnaposkozeneho.cz

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 3, Jeseniova 245/1, PSČ 130 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím