Média

Od založení společnosti pravidelně publikujeme na internetu, v tištěných periodikách nebo se účastníme odborných konferencí. Současně spolupracujeme s celorepublikovými médii, televizními stanicemi i rozhlasem. Cílem těchto aktivit je upozornit na problémy na finančním trhu a v nejvyšší možné míře přispívat k prevenci vzniku jakýchkoliv škod. Na tomto místě uvádíme několik odkazů na některé naše mediální "stopy".

Rizika investičních životních pojistek

Rizika investičních životních pojistek

21.11.2013 | zdroj: idnes.cz | Přímý odkaz na celý zdroj

Pojišťovna slouží primárně pro pojištění, spořit v ní si dvakrát rozmyslete. Spočítat správně všechny poplatky u investičního životního pojištění je těžké, navíc jsou ve srovnání s ostatními spořicími produkty překvapivě vysoké. Přečtěte si více  o rizicích spojených s investičním životním pojištěním.

Vinkulovat pojistné plnění může být velmi nebezpečné!

Vinkulovat pojistné plnění může být velmi nebezpečné!

06.11.2013 | zdroj: penize.cz | Přímý odkaz na celý zdroj

Chce banka, abyste kvůli hypotéce uzavřeli životní pojistku, která vám bude krýt záda, když náhle nebudete schopní splácet? Přinášíme zkušenost matky dvou dětí, jejíž manžel spáchal necelé tři roky po uzavření pojistky sebevraždu. Na placení hypotéky už nemá. A pojišťovna? Uplatnila „přiměřené“ krácení. Ve výši padesáti procent! Více se dočtete přímo v článku na penize.cz.

Pozor na limity pojistného plnění!

Pozor na limity pojistného plnění!

16.09.2013 | zdroj: business-car.cz | Přímý odkaz na celý zdroj

V laických kruzích se velmi často objevují diskuze na téma limitů pojistného plnění z povinného ručení. O základních limitech a o riziku jejich překročení jsme již psali. Nyní si uvedeme konkrétní příklad z praxe, který nedopadl šťastně. Více v zářijovém vydání Business Car. 

Odškodnění za dopravní nehodu přes 10 000 000 Kč

Odškodnění za dopravní nehodu přes 10 000 000 Kč

14.05.2013 | zdroj: Reality Grand - GP Media | Přímý odkaz na celý zdroj

V dnešním vydání poradny magazínu Grand Reality vám přinášíme příběh o tom, že není snadné získat odškodnění, na které má poškozený nárok. Konkrétně jde o následky dopravní nehody a těžkou újmu na zdraví. Více se dočtete na stránce 20.

Není POV jako POV – pozor na rizika pro pojištěného!

Není POV jako POV – pozor na rizika pro pojištěného!

14.01.2013 | zdroj: poradci-sobe.cz | Přímý odkaz na celý zdroj

Povinné ručení patří mezi nejfrekventovanější pojistné produkty na trhu vůbec. První a mnohdy poslední srovnávací kriterium bývá cena. Argument? Případné plnění je zájmem poškozeného a kvalita plnění prý nemusí pojištěného podle rozšířeného názoru vůbec zajímat… Odborný pohled přináší právnička JUDr. Petra Carvanová, specialistka společnosti EUCS.cz na tuto oblast. Cena není vše.

Předchozí 1 2 3 Další


Napište nám

 
 
Navštivte naše další stránky


e-pracovniuraz.cz e-dopravninehoda.cz poradnaposkozeneho.cz

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 1, Revoluční 1082/8, PSČ 110 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím