Ochrana osobních údajů

V souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajům vyjadřuji svůj výslovný souhlas s tím, aby společnost European Compensation Services s.r.o.  shromažďovala a zpracovávala mé osobní údaje týkající se mé osoby,  které jí poskytuji prostřednictvím tohoto elektronického formuláře, emailem nebo písemně, za účelem vyhodnocení a odpovědi na můj dotaz, případného následného vyhodnocení mého případu či nároku z něj pro mě vyplývajícího, dále též k zaslání obchodních nabídek a sdělení společností European Compensation Services s.r.o., a to na dobu od odeslání tohoto formuláře do 3 let ode dne jeho odeslání.

Dále beru na vědomí, že odpověď na můj dotaz vychází z posouzení základních informací o případu předaných mojí osobou a tedy že poskytnutá odpověď bude předběžná, indikativní a tedy nezávazná s tím, že pro správné a objektivní vyhodnocení mého dotazu je třeba poskytnutí veškerých informací o případu, ke kterému se můj dotaz vztahuje. Takové vyhodnocení může být následně poskytnuto dle dohody se společností European Compensation Services s.r.o. Odesláním dotazu nevzniká právo na odpověď a současně nevzniká žádný smluvní vztah.Napište nám

 
 
Navštivte naše další stránky


e-pracovniuraz.cz e-dopravninehoda.cz poradnaposkozeneho.cz

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 3, Jeseniova 245/1, PSČ 130 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím