Odkazy

Půjčovna kontejnerů a stavebních buněk - Koma Rent s.r.o.

Společnost Koma Rent nabízí prodej, pronájem a půjčování kontejnerů, které nabízí v několika variantách a modulárních uskupeních. Nabízí obytné kontejnery, které slouží jako dočasné varianty pro ubytování v podobě obytných buněk. Dále sanitární, skladové a speciální modulární stavbu pro náročné zákazníky. Tyto stavební buňky se používají po úpravách i pro další odvětví. Efektivně řeší nedostatky prostoru, financí a času na výstavbu klasických zděných či betonových budov.

Reality Praha, reality Praha východ a reality Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Brandýská realitní kancelář Bleskové Reality nabízí profesionální a kvalitní služby v oblasti realit a nemovitostí. Specializuje se na reality Praha kde nabízí šíroký výběr atraktivník bytů a domů ke koupi. Další silnou stránkou jsou pronájmy bytů v Praze, které se staly poslední dobou velmi vyhledávanou možností k nevázanému bydlení. Specializací jsou pozemky a reality v Brandýse nad Labem a Staré Boleslavi. Kromě samotného prodejne nemovitostí nabízejí Bleskové Reality i výkup nemovitostí za hotové, sjednání výhodné hypotéky a další služby.Napište nám

 
 
Navštivte naše další stránky


e-pracovniuraz.cz e-dopravninehoda.cz poradnaposkozeneho.cz

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 3, Jeseniova 245/1, PSČ 130 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím