Odškodnění za úraz

Utrpěli jsme úraz při dopravní nehodě, při práci nebo při sportu? Jako poškození máte právo na řadu zákonných nároků jako je bolestné, ztížení společenského uplatnění, ušlou mzdu během a po skončení pracovní neschopnosti a některé další. To v případě, že jste vznik úrazu nezavinili. Nad rámec zákonných nároků potom můžete uplatňovat nároky na pojistné plnění. To v případě, že máte uzavřenou úrazovou pojistku. Jak v oblasti zákonných nároků, tak v oblasti úrazového pojištění jsou povinnými subjekty pojišťovny, které bohužel nemají za cíl poskytnout vám nejvyšší možné odškodnění. Jejich cíle jsou často právě opačné.

Proto vznikla naše společnost. Naše hlavní specializace je náhrada škody na zdraví. Spolupracujeme s advokáty a soudními znalci, kteří patří mezi nejlepší v oboru. 

Klient získal odškodnění přes 10.000.000,- Kč. Přečtěte si jeho příběh.

Podívejte se na reference našich klientů.

V případě jakýchkoliv dotazů se ptejte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo volejte na naši bezplatnou linku 800 611 711.

Můžete se také podívat na dotazy ostatních uživatelů naší poradny.

Mgr. Lukáš Kaplan, jednatel
e-mail:  kaplan@eucs.czNapište nám

 
 
Navštivte naše další stránky


e-pracovniuraz.cz e-dopravninehoda.cz poradnaposkozeneho.cz

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 3, Jeseniova 245/1, PSČ 130 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím