manželé Novotní, smrtelná dopravní nehoda

Odškodnění: 480 000 Kč

Manželé Novotní přišli při dopravní nehodě o dceru. Po nehodě je oslovila společnost, která jim nabídla vyřídit nároky na odškodnění.

Jelikož manželé byli psychicky na dně, nemysleli, že by je v této situaci chtěl někdo podvést. Bohužel realita byla jiná. Společnost, která manžele a další rodinné příslušníky zastupovala, si naúčtovala odměnu ve výši 40%+dph ze získaného odškodnění. Nemorálnost této odměny si pozůstalí uvědolili až dva roky po nehodě, kdy pojišťovna vyplatila pojistné plnění. Co bylo však ještě horší...přestože peníze dorazily z pojišťovny na účet této společnosti, manželé se peněz nedočkali. Společnost vyplatila odškodnění pouze části pozůstalé rodiny. V tento okamžik se manželé Novotní obrátili přes internetové stránky na společnost EUCS. Po zjištění skutkového stavu byla okamžitě vypovězena plná moc společnosti, která pozůstalé poškodila a dále poškozovala. V zastoupení advokátů spolupracujících s EUCS bylo pojistné plnění vyplaceno přímo na účet pozůstalých manželů. Advokáti si účtovali standardní odměnu ve výši 15%. Takto manželé nemuseli na provizi zaplatit několik set tisíc korun navíc. Slabé zadostiučinění, život jejich dcery jim bohužel nikdo nevrátí.    


Zpět na všechny příbehy


Napište nám

 
 

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 3, Jeseniova 245/1, PSČ 130 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím