Vladimír M., poničená zahrada

Odškodnění: 67 000 Kč

Pan Vladimír měl jsem krásnou zahradu, kterou budoval přes 30 let. Srdeční záležitost. Bylo to jeho království, které obdivovali zahrádkáři z širokého okolí.

Zahrada byla dokonce publikována v zahrádkářských časopisech. Jeho dům se nachází u frekventované silnice. Jednoho slunečného dne řidič kolemjedoucího kamionu nezvládl řízení a v plné rychlosti najel do zahrady, jejíž podstatnou část poničil, a to včetně oplocení, které bylo vyrobené na zakázku.

Celková škoda byla vyčíslena na bezmála 300 000 Kč. Po více než roce dopisování a dohadování s pojišťovnou  Vladimír dosáhl plnění necelých 200 000 Kč. Přes finančního poradce se dozvěděl o možnosti řešit svůj nárok profesionálně přes společnost EUCS. Bez stresu a hlavně bez otřesné administrativy. Během dvou měsíců získal pan Vladimír doplatek ve výši 67 000 Kč. Pan Vladimír neplatil žádnou zálohu a vše šlo na riziko společnosti EUCS. Odměna pro právníka činila následně 17 000 Kč.  Zbývajících  asi 30 000 Kč je sporných a pan Vladimír by vzniklou škodu musel uplatňovat soudně, což si následně rozmyslel. 


Zpět na všechny příbehy


Napište nám

 
 

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 3, Jeseniova 245/1, PSČ 130 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím