Řešíte odškodnění po dopravní nehodě nebo pracovním úrazu?

S nároky, které plynou z nezaviněné dopravní nehody nebo pracovního úrazu, vám pomůže náš tým specialistů z Poradny poškozeného.

Pro poškozené jsme získali již přes 750 000 000 Kč.

Chci poradit
Poradna poškozeného

Proč využít služeb Poradny poškozeného?

  1. Rychlé zadání dotazu a kvalifikovaná odpověď odborníků do 48 hodin.
  2. Jasné podmínky pro zastoupení při řešení nároků poškozených.
  3. Vyřešení pojistné události od A do Z. Jistota získání maximálního možného odškodnění.
Kontaktovat odborníky
Tým EUCS
Tým Poradny poškozeného

Na čem si zakládáme

Jsme si vědomi toho, že se na nás obracíte v nelehké životní situaci, a ke každému případu proto přistupujeme individuálně.

Událost, která vás potkala, pro nás není jen další číslo ve složce, ale konkrétní lidský příběh.

Poškozeným a jejich rodinám pomáháme s návratem do života.

Další reference
Přehrát video (35 s)
Reference paní Drobné

Jak nás hodnotíte?

Google

Jsem hrozně moc spokojen s P.Hrnčířovou. Ochota, kvalita, mohu doporučit.

Lukáš Hlubuček, 08. 03. 2023
Google

Velká spokojenost. Děkuji za výbornou spolupráci, profesionalitu i kontakt.Určitě ze srdce doporučuji všem, kteří mají nějaký problém s plněním pojišťoven.

Budysin1, 21. 02. 2023
Google

Děkuji společnosti EUCS za rychlou odezvu a odborné rady které mi paní Morávková poskytla ohledně mé situace. Mohu jen doporučit.

Táňa Šímová, 19. 01. 2023
Seznam

Profesionálové každým coulem. Vřele doporučuji

Milan Gerža, 18. 01. 2023
Google

Pojišťovny jsou nastavené tak, aby plnily co nejméně (až na čestné výjimky). EUCS je nastavené tak, aby z pojišťoven za způsobené škody dostala maximum. A to se jim daří. Rozdíl mezi prvním návrhem plnění pojišťovny a výsledkem práce EUCS bylo skoro 150 %. Díky!

Milan Rataj, 28. 12. 2022
Seznam

V závěru roku 2021 mne při vjezdu na D1 při nenadálém vybočení doslova převálcoval bulharský kamión s vlekem a ujel od nehody. Servis škodu vyčíslil na 330.000,- Kč, havarijní pojistka mi kryla zhruba 1/3. Naštěstí se policii přihlásil svědek, který potvrdil moji nevinu, a policii se podařilo pachatele vypátrat - ležel s těžkým Covidem v nemocnici, kam ho přivezli poté, co boural ještě jedno vozidlo. Moje pojišťovna a následně i Česká kancelář pojistitelů chtěly škodu řešit z mého havarijního pojištění, což jsem odmítl. Naštěstí jsem v té době dostal doporučení na EUCS a nastal zázrak. Věci se začaly okamžitě hýbat a EUCS mi do roka a do dne vymohla náhradu škody včetně náhradního auta a nároků, o kterých jsem ani nevěděl. Proto mohu EUCS jen doporučit.

J. Dědák, 20. 12. 2022
Google

EUCS mi prokazuje obrovskou pomoc zejména v oblasti právního poradenství a také v oblasti likvidace pojistných událostí. Jako finanční a majetkový poradce si již svou práci bez EUCS nedokážu představit. Jelikož práce v oblasti správy klientského majetku je velmi pestrá a rozmanitá, je potřeba mít okolo sebe seriózní a profesionální partnery, na které se mohu jako poradce kdykoliv obracet se žádostí o pomoc, radu, či konzultaci. EUCS tímto partnerem bezpochyby je. Prokazují to vždy, když s nimi něco řeším. Jejich přístup je proklientský a vysoce profesionální. Kéž by bylo více takových firem. Spolupráci s EUCS mohu s čistým svědomím doporučit každému finančnímu poradci i všem klientům.

Jakub Hesoun, 08. 12. 2022
Seznam

Tuto společnost vřele doporučuji každému, kdo má minimálně jednu pojistnou smlouvu pro svůj osobní život. Společnost za mě vyřídila kompletně celé pojistné plnění v té nejvyšší možné míře. Z mé strany to bylo pouze o podepsání plné moci, zaslání podkladů a o nic více jsem se již dále nestaral. I přesto, že během šetření nastala menší administrativní komplikace, nemusel jsem nic napravovat já a o vše se opět postarali šikovní právníci z EUCS. Za mě tedy obrovské díky, konkrétně paní Radce, která byla mou pravou rukou po celou dobu vyřizování události až do jejího nadmíru úspěšného konce.

Robin Záborský, 15. 11. 2022
Seznam

Naprosto profesionální přístup a pomoc s řešením situace po nehodě, kdy pojištovna odmítá jakkoli reagovat. Zjistíte, na co máte v této těžké situaci nárok a celé řešení problému za Vás převezmou. Nemohli jsme udělat lepší rozhodnutí, než řešit situace s touto advokátní kanceláří. Děkujeme.

paní Denisa, 12. 11. 2022
Seznam

Velmi příjemná paní, po telefonním hovoru jsem měla přehled a věděla, co mám dělat dá. Velice děkuji za radu a pomoc. Hostašová

Iva Hostašová, 07. 11. 2022
Google

Výborné jednání, opravdu se snaží celou záležitost co nejlépe vyřešit. Pomohli nám po autonehodě dostat bolestné od pojišťovny viníka. Bez jejich pomoci by se člověk těžko domáhal svých práv. Jsme moc rádi, že jsme je požádali o pomoc, naprostá spokojenost po všech směrech.

Marie Touchová, 06. 11. 2022
Seznam

Z jednání je zřejmá profesionalita, ochota pomáhat v nelehkých situacích a navrhovat optimální řešení. Poděkování patří především paní Lence Pavelkové, dále také všem kteří se mým případem zabývali.

Jindřich Drahoňovský, 02. 11. 2022
Google

Když člověk bojuje s čímkoliv, sám to nezvládne a potřebuje pomoc. Velkou výhodou je, že první popsání situace je zdarma v právní klinice a hned jste přepojeni na specialistu, s kterým vše ihned řešíte. Služby EUCS řeší od první chvíle pan Ondřej Rejman, který dokáže vyhodnotit, kterého advokáta nám doporučí a dále pracuje na tom, aby vše dospělo ke zdárnému konci. Nemalá důležitost je i zvýhodněná cena za advokáta, kterého si může dovolit každý. A svět i při problémech bude vždy příjemnější. Děkuji, že jste.

Naďa Kutilová, 05. 10. 2022
Seznam

Vstřícnost, rychlé jednání. Mohu jen doporučit.

Alena Karfíková, 20. 09. 2022
Seznam

Velmi vstřícné jednání paní Morávkové, které děkuji za vyčerpávající odpověď a pomoc při řešení problému!

Karel Látal, 12. 09. 2022
Google

Chtěla bych moc poděkovat paní Lošťákové a panu Klufovi za velmi vstřícný přístup v řešení mojí nelehké životní situace. S pojišťovnou vše proběhlo hladce, odborníky z EUCS můžu jen doporučit.

Marina Kučerová, 02. 08. 2022
Google

Mohu EUCS jen doporučit, využila jejich pomoci již podruhé po dopravní nehodě, kdy jsem se stala poškozeným. Děkuji paní Hrnčířové a týmu, který se o všechno staral při jednání s pojišťovnou.

Hana Kanová, 04. 07. 2022
Google

Díky za skvělou a vysoce odbornou spolupráci při řešení pojistné události, kde úraz i léčba neprobíhaly zcela standardně. Doporučuji 6* z 5*.

Jitka Zelená, 30. 06. 2022
Seznam

Dobrý den, touto cestou posílám vřelé DĚKUJI celé společnosti EUCS. Služby této společnosti jsou okamžité a na profesionální úrovni. V okamžiku, kdy jsem myslela, že je vše ztraceno, mi moc pomohli. Rozhodně tuto společnost doporučuji. Konkrétně oceňuji lidský přístup Mgr. Pavelkové a paní Bártové.

Irča Choulíková, 10. 06. 2022
Facebook

Taktéž můžeme doporučit společnost EUCS, která nás zastupovala při řešení škod po tornádu. Jednání bylo vždy velmi vstřícné. Navíc nás upozornili na věci, na které má člověk z pojištění nárok, ale nikoho by to nenapadlo. Pojistné plnění bylo 100% a velké poděkování patří panu Coufalovi, který to za EUCS řešil. Děkujeme!

Lukáš Šimeček, 25. 01. 2022
Seznam

Za "totálku" auta mi bylo "vymoženo" o 25 % více, než byla původní částka, kterou mi pojišťovna uznala původně.

Pavel Hrubeš, 22. 12. 2021
Google

Tuto společnost jsem ze začátku neznala, byla tam trochu nedůvěra, ovšem, byla to nejlepší spolupráce a výše odškodnění se mi dostalo o mnoho vyšší, než bych dostala, kdybych si ho vybavovala sama. Fakt doporučuji všem, skvělá komunikace a rychlé řešení.

Lenka Kubena, 17. 12. 2021
Seznam

Chci poděkovat za velmi vstřícný přístup společnosti EUCS při řešení mého úrazu nohy, zejména pak panu Martinu Klufovi, který mi se vším pomohl. Služby EUCS můžu jen doporučit!

Petra Mertová, 26. 10. 2021
Facebook

Skvělá komunikace a přístup! Byl jsem velmi spokojen se službami této společnosti a mohu ji vřele doporučit!

Petr Hornát, 21. 10. 2021
Seznam

Je to snad poprve, kdy jsem byl a to diky teto spolecnosti, pomerne velmi dobre odskodnen. Naprosto prikladna spoluprace a za me tedy musim jedine doporucit.

Majky Majk, 15. 05. 2021
Google

Ráda bych poděkovala vaší firmě, že se mě ujala v mé těžké životní situaci, stále mi pomáháte k dořešení odškodnění za dopravní nehodu a jste mi nadále oporou i přes dlouhé čekání na soudní jednání a nevole pojišťovny odškodnit řádně na co mám nárok. Vaši firmu mohu vřele doporučit všem, kteří se dostali do stejné životní zkoušky. Váš lidský přístup, okamžitá komunikace a pečlivé vysvětlení všeho je pomocí v těžké situaci, kterou bych sama nezvládla. Děkuji.

Jana Skalaková, 30. 03. 2021
Google

Službu společnosti jsem využila při uplatňování trvalých následků úrazu. Vše stačilo jednoduše popsat po e-mailu a telefonu a dodat lékařské zprávy. O veškeré další jednání s pojišťovnou se postarala EUCS. Za profesionální přístup a výborně odvedenou práci moc děkuji a mohu doporučit pro řešení nelehkých životních situací.

Martina Jalová, 15. 03. 2021
Google

Profesionalita a vytrvalost při řešení problému, komunikace s klientem klidná a srozumitelná. Služby EUCS rozhodně doporučuji využít, ušetří vám to spoustu času a nervů při jednání, která byste jinak museli vést sami a s nejistým výsledkem.

Milan Maryška, 01. 03. 2021
Google

Službu této společnosti doporučuji. Vše je srozumitelné a rychlé. Mít na své straně odborníka, který ví, co je možné nárokovat z pojistné smlouvy při škodné události, ušetří spoustu nervů a peněz. EUCS je řešení na klíč.

Jiří Runzík, 28. 02. 2021
Google

Byla jsem naprosto spokojená s jednáním firmy při pomoci vymáhání odškodného od pojišťovny. Pracovníci jsou odborníci a bez jejich pomoci bych byla na odškodném za úraz a trvalé následky od pojišťovny odškodněna minimálně o 1/3 méně. Doporučuji využít služeb, které firma poskytuje.

Eva Dupalová, 25. 02. 2021
Facebook

Když člověk bojuje s bolestí, lékařem i pojišťovnou... potřebuje pomoc. Sám to nezvládne. Proto mohu doporučit služby EUCS a pana Ondřeje Rejmana, který to dokáže a dále pracuje na tom, aby vše dospělo ke zdárnému konci. Díky.

Blanka Horáková, 13. 12. 2020
Facebook

Kvůli neochotě lékaře jsem musela využít služeb European Compensation Services, která mi pomohla vyřešit moji pojistnou událost. Byla jsem moc spokojená a ještě jednou moc děkuji.

Michaela Rizmanová, 22. 11. 2020
Facebook

Tuto firmu mohu jen doporučit, pro běžného člověka je téměř nemožné zjisit, co mu pojišťovna dluží, a donutit ji to vyplatit. Lepší se obrátit na profesionály.

Anna Ledecká, 25. 10. 2020
Facebook

Doporučuji. Vysoce profesionální přístup. Vazba na znalce v různých oblastech, kterou EUCS má, je nenahraditelná při úspěšném řešení “kauz”.

Filip Dohnal, 20. 06. 2020

Prostřednictvím portálu Poradna poškozeného bezplatně radíme lidem, kteří se stali obětí nezaviněné dopravní nehody nebo těžkého pracovního úrazu. Pomůžeme i vám.

Přejít na web Poradny
Aby web fungoval jak má…

Povolte, prosím, cookies. Některé z nich jsou nezbytné, o těch dalších se můžete rozhodnout sami. Více informací o cookies najdete zde.

Nastavení cookies

Nastavte si, které cookies si přejete ukládat a které nikoliv. Nastavení můžete kdykoliv změnit. Více informací o cookies najdete zde.