+70 000 Kč

Jakub přišel o svůj automobil. Plnění pojišťovny 500 000 Kč / Plnění s EUCS 570 000 Kč. Pojišťovna při totální škodě neocenila celkovou výbavu vozidla. Po našem odvolání klientovi doplatila požadovanou částku.

+80 000 Kč

Marek utrpěl úraz jako spolujezdec. Plnění pojišťovny 20 000 Kč / Plnění s EUCS 100 000. Pojišťovna pochybila při stanovení částky za denní odškodné. Na základě našeho posouzení uznala nárok ve správné výši.

+815 000 Kč

Manželům poškodilo dům tornádo. Plnění pojišťovny 280 000 Kč / Plnění s EUCS 1 095 000 Kč. Pojišťovna zamítla rozpočty na opravy a zaslala pouze částečné plnění škody. Po naší revizi případu doplatila odpovídající částku.

+100 000 Kč

Janě vyhořela domácnost. Plnění pojišťovny 120 000 Kč / Plnění s EUCS 220 000 Kč. Pojišťovna krátila Janě plnění z důvodu zanedbání prevence škody. Náš znalecký posudek však poukázal na to, že Jana jednala správně.

+32 200 Kč

Petra si poranila koleno. Plnění pojišťovny 19 800 Kč / Plnění s EUCS 52 000 Kč. Petra nedodala pojišťovně správné podklady, ale díky naší kontrole získala spravedlivé odškodnění.

+141 000 Kč

Milan se vážně zranil při jízdě na čtyřkolce. Plnění pojišťovny 123 000 Kč / Plnění s EUCS 264 000 Kč. Milan díky našemu zastoupení získal více než dvojnásobek původního plnění.

Proč se nechat zastoupit?

Pojistná událost je jako procházka minovým polem. Na každém kroku na vás číhá překážka, která může nenávratně poškodit šance na spravedlivé odškodnění.

Neúplná lékařská zpráva

Pokud zašlete pojišťovně špatně vyplněnou, nebo neúplnou lékařskou zprávu, automaticky může dojít k zamítnutí vašeho nároku.

Dokážete si sami zkontrolovat zprávu lékaře a zhodnotit ji vůči pojistným podmínkám?

Špatně vyčíslený nárok

Dokážete určit, zda váš úraz odpovídá 7 nebo 11 % poškození těla? Je hodnota vašeho vozidla skutečně jen 120 000 Kč?

A věříte v tom pojišťovně? Nenechte se napálit.

Chybně provedená oprava

Pokud necháte automobil, domácnost či nemovitost opravit bez předchozího souhlasu pojišťovny, vystavujete se riziku krácení pojistného plnění.

Víte, jak takový souhlas musí vypadat a zda se náhodou neřítíte do neštěstí?

Jak zastoupení funguje

  1. Klikněte na typ události a vyplňte formulář.
  2. Zavoláme vám a domluvíme se, zda dává zastoupení smysl.
  3. Pokud je případ vhodný pro zastoupení, nabídneme vám spolupráci formou podílové odměny.
Když jedná klient sám…

„Dostal jsem vše, na co mám nárok?
Těžko říct… Asi jo.“

Když vás zastoupíme my…

Maximální možné plnění

Podílová odměna EUCS

Co je to podílová odměna?

Naše práce je zaplacená z podílu na vymoženém plnění. Jsme motivovaní pro vás získat co nejvíce peněz.

Výši naší odměny si odsouhlasíme vždy na začátku spolupráce po společné dohodě.

Jak nás hodnotíte?

Seznam

Děkuji za pomoc EUCS. Profesionální přístup, ochota. Už mám někoho, kdo mně v případě zranění nebo autonehody a pod, převezme za mně jednání s pojišťovnou. Za pár korun služba Garance je pomoc pro celou rodi

Zikmund Balla, 31. 08. 2023
Seznam

Při autonehodě mého tatínka mi tato společnost neskutečně moc pomohla. Netušil jsem vůbec na co všechno jako strana poškozených máme nárok. Když jsem si řešil situaci sám, odškodnění bylo téměř nulové a pojišťovny moc nechtěli ani komunikovat. V momentě kdy případ přebrala tato společnost tak odškodnění bylo několikanásobně větší. Peníze jsme dostaly vyplaceny tak jak bylo předem dohodnuto. Po celou dobu nás jako rodinu poškozeného tato společnost vedla a radila co a jak dál a celou situaci a soud řešila za nás což byla obrovská úleva. Za mě obrovské díky této společnosti. Všem vřele doporučuji.

Roman Kumr, 25. 08. 2023
Seznam

Dobrý den,taktéž přidávám kladné hodnocení.Po nezaviněné autonehodě vyřídili vše u pojišťovny,včetně vyřízení lékařského posudku na trvalé následky.Ještě jednou děkuji a doporučuji všem

Aleš Friedl, 21. 08. 2023
Google

Maximální spokojenost , empatické a rychlé jednání a vymožená částka byla nad mé očekávání, jednoznačně doporučuji!!!

K.Habartová, 14. 08. 2023
Google

Děkuji za Vaši vstřícnost, ochotu a rychlost. Ať už jsem z Vašeho týmu jednala s kýmkoli, přístup byl vždy velmi milý a je znát, že Vám na klientovi záleží. Sama bych se k řešení mého problému z časových důvodů nedostala, ale na základě jiných kladných recenzí jsem se rozhodla Vás oslovit a jsem za to moc ráda. Ještě jednou děkuji za vše a doporučuji. JV

JV, 03. 08. 2023
Google

S touto službou jsem byl velice spokojen. Od prvotní komunikace až po uzavření vše proběhlo v naprostém pořádku a pomohli mi vyřešit událost, kterou mi pojišťovna dvakrát zamítla.

Filip Ksandr, 27. 07. 2023
Google

Velmi milý kolektiv, na který je absolutní spolehnutí, pouze jsem dodala papíry a fotografie z celé autonehody a nic jsem dále nemusela řešit. Tuto společnost mi doporučila má poradkyně a já ani chviličku neváhala, vzhledem k tomu, že nákladní auto které do mne narazilo ze zadu, řídil muž jiné národnosti. Veškerou komunikaci s pojišťovnou a veškeré papíry, za mne společnost EUCS vyřešila sama. Velice doporučuji tyto služby každému, kdo neví kudy kam. Nejen že člověku ušetří čas ale také nervy. O veškerých změnách a vývoji celé situace, jsem byla vždy informována. Všem z EUCS patří mé obrovské díky a určitě si kontakty ukládám.

Kateřina, 20. 07. 2023
Google

Velmi nám pomohli s vymáháním nároků u pojišťovny z důvodu nemoci mé dcery. Nemuseli jsme se o nic starat, zodpověděli všechny naše dotazy. KJ

Kateřina Jandová, 03. 07. 2023
Google

Chtěla bych moc poděkovat advokátní kanceláři za velice osobní a profesionální přístup při řešení mé pojistné události při úrazu, zaviněném druhou osobou. Snažili se mi maximálně vyjít vstříc. Jejich služby mohu jen doporučit.

Ludmila Bukovanská, 03. 07. 2023
Google

Rychlé a vstřícné jednání, bezproblémové vyřešení. Super přístup.

Jiří Háze, 03. 07. 2023
Google

Profesionální jednání, doporučuji.

Renata Hanušová, 03. 07. 2023
Google

Dobrý den, určitě doporučuji advokátní firmu EUCS!!! Velmi mi pomohli a o vše se za mě postarali. Srazilo mě auto, řidič mě přehlédl, měla jsem ošklivou zlomeninu kolene, do dnes mám trvalé následky, v té době jsem měla vážně onkologicky nemocného manžela, takže jsem byla moc ráda, že vše za mě vyřídilo EUCS. Chovali se ke mě vždy slušně!!!? Mohu opravdu jejich služby doporučit, s úctou k EUCS pani Blanka K.

Blanka Kunovská, 14. 06. 2023
Google

Díky EUCS mi bylo proplaceno po nehodě vše, co se poškodilo a i bolestné. Rozhodně doporučuji, jednání skvělé.

Nikola Benešová, 06. 06. 2023
Seznam

Děkuji za ochotu a pomoc při vymáhání odškodného. Všichni jste byli vstřícní a ochotní. Pokud budu ještě někdy nucen jednat s pojišťovnami, určitě se na Vás obrátím s prosbou o pomoc. Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci a spokojenost ve Vašich osobních životech. Ještě jednou děkuji všem zaměstnancům poradny. S pozdravem

Jan Vavřík, 05. 06. 2023
Google

Rychlé a perfektní vyřízení škodních událostí, profesionální odborná pomoc, skvělá komunikace. Jsou to lidé na svých místech, mohu všem určitě doporučit.

Eva Klímková, 30. 05. 2023
Google

Perfektní komunikace s advokátem. Doporučuji.

Ladislav Boura, 30. 05. 2023
Google

TheaKvetus, 30. 05. 2023
Google

Někdy se dostanete do situace o které si nemyslíte, že by vás někdy mohla potkat. Moje máma měla velmi vážnou autonehodu a nebýt preciznímu přístupu EUCS nevím, jak bych celou situaci zvládla. Pan Lukáš Kaplan mi velmi pomohl, všichni jsou důslední, spolehliví, profesionální. Sama jsem byla nemile překvapená, jak se pojišťovny dokážou stavět k plnění svých smluv. Zjistila jsem, že opravdu nebylo v mých silách cokoli vyřešit sama a jsem vděčná, že jsem se na EUCS obrátila. Děkuji! Děkuji, že díky vám pojišťovny opravdu plnily. Děkuji za váš profesionální a přesto velmi lidský přístup! Děkuji, že pomáháte!

Nikol Drobná, 29. 05. 2023
Google

Velké díky za tuto společnost. Syn by bez nich od pojišťovny nedostal peníze na které měl po úrazu páteře nárok (dali mu jen část peněz) . Po oslovení EUCS bylo vše jinak. Pojišťovna doplatila do plné výše, jak měla. Skvělé jednání, rychlost, lidskost. Vřele doporučuji

Lída Štádlíková, 17. 05. 2023
Seznam

Je smutné, když máte sjednané pojištění, platíte a potom se musíte dohadovat o slovíčkách, jen aby nemuseli platit. Proto jsme to řešili přes tuto právní firmu a najednou vše šlo hladce. dík.

Jiří Ferdus, 15. 05. 2023
Google

První dojem z této firmy byl velmi dobrý. Byli ochotní a vstřícní, když jsme se k nim obrátili a poskytli nám rychlou a efektivní pomoc při vymáhání odškodnění. Kromě toho, že se starali o papírování, komunikovali s pojišťovnou a snažili se získat co nejvyšší odškodné pro naši rodinu. Komunikace s touto firmou byla vynikající. Byli jsme informováni o vývoji celého procesu a nebylo žádné zdržování nebo komplikace. Byli jsme schopni se kdykoli spojit s naším kontaktním partnerem a ten nám byl vždy ochotný pomoci a odpovědět na naše otázky. Výsledkem bylo to, že jsme skutečně získali přiměřenou finanční náhradu za škodu způsobenou nehodou, a to bez nutnosti procházet složitým a komplikovaným procesem. Firma nám dokázala poskytnout velmi profesionální a kvalitní službu, kterou bychom doporučili všem, kteří se ocitnou v podobné situaci. Celkově tedy lze říci, že tato firma poskytuje velmi kvalitní a profesionální služby pro vymáhání odškodného po dopravní nehodě. Jejich pracovníci jsou velmi vstřícní a ochotní, a navíc jsou schopni získat co nejvyšší náhradu pro své klienty. Doporučujeme tuto firmu všem, kteří hledají kvalitní služby pro vymáhání odškodného po dopravní nehodě.

Luboš Lejcar, 12. 05. 2023
Google

Je až neuvěřitelné, že ještě v této době existuje lidskost a ochota lidem pomáhat. To právě přisuzuji této společnosti a hlavně paní Lošťákové, která měla na starosti můj případ. Velice ochotné, milé a profesionální jednání, ale také psychická opora. Jako obyčejný člověk bych se domohl u pojišťovny maximálně k pár tisícům, ale díky vám 300000,- . Opravdu doporučuji všem lidem, protože tohle je až neuvěřitelný co ti lidé dokážou. Opravdu velké díky Doporučuji MAXIMÁLNÍ spokojenost

Lucie B., 11. 05. 2023
Google

Byl jsem velice spokojen se službami této (EUCS)advokátní kanceláře. Kompetence, obětavost,věcnost, respekt. Určitě doporučuji.

Stanislav Schulz, 11. 05. 2023
Google

Jsem maximálně spokojená, advokáti se postarali abych dostala od pojišťovny co mi náleží a ještě se postarali o vyplacení trvalých následků. Pokud bude někdo z rodiny nebo známých potřebovat pomoc, rozhodně doporučím.

Alena Škrabáková, 27. 04. 2023
Seznam

Po dodání všech dokumentů,šlo vše rychle. Jsem rád za nadstardatní přístup a chuť pomáhat obyčejným lidem. Jeden se vtěch dokumentech docela ztrácí. Díky moc

Tucnak Marty, 18. 04. 2023
Seznam

Velmi profesionální a rychlý přístup k řešení problematiky. Byl jsem velmi spokojen a v případě potřeby bych se na Vás jistě obrátil.

Hlavica Karel, 13. 04. 2023
Seznam

Velice příjemní a ochotni poradci. Dokáží vymyslet díky svým zkušenostem a praxe nemožné. Jsem rád že jsem se na ně obrátil s prosbou o pomoc.

Jarda Sedlář, 03. 04. 2023
Seznam

Děkuji společnosti EUCS za perfektní servis a za pocit, že máte za zády někoho, kdo Vám je účinně schopen pomoci se spory s pojišťovnami. Ještě jednou díky a v případě potřeby se na Vás opět s důvěrou rád obrátím.

Tom Zahula, 29. 03. 2023
Google

Super přístup, ochota, rychlost a vyčerpávájici informace Ještě je na světě někdo koho zajímá vase problémy a chtějí pomoci Moc moc díky

Jiří Korda, 29. 03. 2023
Google

Jsem hrozně moc spokojen s P.Hrnčířovou. Ochota, kvalita, mohu doporučit.

Lukáš Hlubuček, 08. 03. 2023
Google

Velká spokojenost. Děkuji za výbornou spolupráci, profesionalitu i kontakt.Určitě ze srdce doporučuji všem, kteří mají nějaký problém s plněním pojišťoven.

Budysin1, 21. 02. 2023
Google

Děkuji společnosti EUCS za rychlou odezvu a odborné rady které mi paní Morávková poskytla ohledně mé situace. Mohu jen doporučit.

Táňa Šímová, 19. 01. 2023
Seznam

Profesionálové každým coulem. Vřele doporučuji

Milan Gerža, 18. 01. 2023
Google

Pojišťovny jsou nastavené tak, aby plnily co nejméně (až na čestné výjimky). EUCS je nastavené tak, aby z pojišťoven za způsobené škody dostala maximum. A to se jim daří. Rozdíl mezi prvním návrhem plnění pojišťovny a výsledkem práce EUCS bylo skoro 150 %. Díky!

Milan Rataj, 28. 12. 2022
Seznam

V závěru roku 2021 mne při vjezdu na D1 při nenadálém vybočení doslova převálcoval bulharský kamión s vlekem a ujel od nehody. Servis škodu vyčíslil na 330.000,- Kč, havarijní pojistka mi kryla zhruba 1/3. Naštěstí se policii přihlásil svědek, který potvrdil moji nevinu, a policii se podařilo pachatele vypátrat - ležel s těžkým Covidem v nemocnici, kam ho přivezli poté, co boural ještě jedno vozidlo. Moje pojišťovna a následně i Česká kancelář pojistitelů chtěly škodu řešit z mého havarijního pojištění, což jsem odmítl. Naštěstí jsem v té době dostal doporučení na EUCS a nastal zázrak. Věci se začaly okamžitě hýbat a EUCS mi do roka a do dne vymohla náhradu škody včetně náhradního auta a nároků, o kterých jsem ani nevěděl. Proto mohu EUCS jen doporučit.

J. Dědák, 20. 12. 2022
Google

EUCS mi prokazuje obrovskou pomoc zejména v oblasti právního poradenství a také v oblasti likvidace pojistných událostí. Jako finanční a majetkový poradce si již svou práci bez EUCS nedokážu představit. Jelikož práce v oblasti správy klientského majetku je velmi pestrá a rozmanitá, je potřeba mít okolo sebe seriózní a profesionální partnery, na které se mohu jako poradce kdykoliv obracet se žádostí o pomoc, radu, či konzultaci. EUCS tímto partnerem bezpochyby je. Prokazují to vždy, když s nimi něco řeším. Jejich přístup je proklientský a vysoce profesionální. Kéž by bylo více takových firem. Spolupráci s EUCS mohu s čistým svědomím doporučit každému finančnímu poradci i všem klientům.

Jakub Hesoun, 08. 12. 2022
Seznam

Tuto společnost vřele doporučuji každému, kdo má minimálně jednu pojistnou smlouvu pro svůj osobní život. Společnost za mě vyřídila kompletně celé pojistné plnění v té nejvyšší možné míře. Z mé strany to bylo pouze o podepsání plné moci, zaslání podkladů a o nic více jsem se již dále nestaral. I přesto, že během šetření nastala menší administrativní komplikace, nemusel jsem nic napravovat já a o vše se opět postarali šikovní právníci z EUCS. Za mě tedy obrovské díky, konkrétně paní Radce, která byla mou pravou rukou po celou dobu vyřizování události až do jejího nadmíru úspěšného konce.

Robin Záborský, 15. 11. 2022
Seznam

Naprosto profesionální přístup a pomoc s řešením situace po nehodě, kdy pojištovna odmítá jakkoli reagovat. Zjistíte, na co máte v této těžké situaci nárok a celé řešení problému za Vás převezmou. Nemohli jsme udělat lepší rozhodnutí, než řešit situace s touto advokátní kanceláří. Děkujeme.

paní Denisa, 12. 11. 2022
Seznam

Velmi příjemná paní, po telefonním hovoru jsem měla přehled a věděla, co mám dělat dá. Velice děkuji za radu a pomoc. Hostašová

Iva Hostašová, 07. 11. 2022
Google

Výborné jednání, opravdu se snaží celou záležitost co nejlépe vyřešit. Pomohli nám po autonehodě dostat bolestné od pojišťovny viníka. Bez jejich pomoci by se člověk těžko domáhal svých práv. Jsme moc rádi, že jsme je požádali o pomoc, naprostá spokojenost po všech směrech.

Marie Touchová, 06. 11. 2022
Seznam

Z jednání je zřejmá profesionalita, ochota pomáhat v nelehkých situacích a navrhovat optimální řešení. Poděkování patří především paní Lence Pavelkové, dále také všem kteří se mým případem zabývali.

Jindřich Drahoňovský, 02. 11. 2022
Google

Když člověk bojuje s čímkoliv, sám to nezvládne a potřebuje pomoc. Velkou výhodou je, že první popsání situace je zdarma v právní klinice a hned jste přepojeni na specialistu, s kterým vše ihned řešíte. Služby EUCS řeší od první chvíle pan Ondřej Rejman, který dokáže vyhodnotit, kterého advokáta nám doporučí a dále pracuje na tom, aby vše dospělo ke zdárnému konci. Nemalá důležitost je i zvýhodněná cena za advokáta, kterého si může dovolit každý. A svět i při problémech bude vždy příjemnější. Děkuji, že jste.

Naďa Kutilová, 05. 10. 2022
Seznam

Vstřícnost, rychlé jednání. Mohu jen doporučit.

Alena Karfíková, 20. 09. 2022
Seznam

Velmi vstřícné jednání paní Morávkové, které děkuji za vyčerpávající odpověď a pomoc při řešení problému!

Karel Látal, 12. 09. 2022
Google

Chtěla bych moc poděkovat paní Lošťákové a panu Klufovi za velmi vstřícný přístup v řešení mojí nelehké životní situace. S pojišťovnou vše proběhlo hladce, odborníky z EUCS můžu jen doporučit.

Marina Kučerová, 02. 08. 2022
Google

Mohu EUCS jen doporučit, využila jejich pomoci již podruhé po dopravní nehodě, kdy jsem se stala poškozeným. Děkuji paní Hrnčířové a týmu, který se o všechno staral při jednání s pojišťovnou.

Hana Kanová, 04. 07. 2022
Google

Díky za skvělou a vysoce odbornou spolupráci při řešení pojistné události, kde úraz i léčba neprobíhaly zcela standardně. Doporučuji 6* z 5*.

Jitka Zelená, 30. 06. 2022
Seznam

Dobrý den, touto cestou posílám vřelé DĚKUJI celé společnosti EUCS. Služby této společnosti jsou okamžité a na profesionální úrovni. V okamžiku, kdy jsem myslela, že je vše ztraceno, mi moc pomohli. Rozhodně tuto společnost doporučuji. Konkrétně oceňuji lidský přístup Mgr. Pavelkové a paní Bártové.

Irča Choulíková, 10. 06. 2022
Facebook

Taktéž můžeme doporučit společnost EUCS, která nás zastupovala při řešení škod po tornádu. Jednání bylo vždy velmi vstřícné. Navíc nás upozornili na věci, na které má člověk z pojištění nárok, ale nikoho by to nenapadlo. Pojistné plnění bylo 100% a velké poděkování patří panu Coufalovi, který to za EUCS řešil. Děkujeme!

Lukáš Šimeček, 25. 01. 2022
Seznam

Za "totálku" auta mi bylo "vymoženo" o 25 % více, než byla původní částka, kterou mi pojišťovna uznala původně.

Pavel Hrubeš, 22. 12. 2021
Google

Tuto společnost jsem ze začátku neznala, byla tam trochu nedůvěra, ovšem, byla to nejlepší spolupráce a výše odškodnění se mi dostalo o mnoho vyšší, než bych dostala, kdybych si ho vybavovala sama. Fakt doporučuji všem, skvělá komunikace a rychlé řešení.

Lenka Kubena, 17. 12. 2021
Seznam

Chci poděkovat za velmi vstřícný přístup společnosti EUCS při řešení mého úrazu nohy, zejména pak panu Martinu Klufovi, který mi se vším pomohl. Služby EUCS můžu jen doporučit!

Petra Mertová, 26. 10. 2021
Facebook

Skvělá komunikace a přístup! Byl jsem velmi spokojen se službami této společnosti a mohu ji vřele doporučit!

Petr Hornát, 21. 10. 2021
Seznam

Je to snad poprve, kdy jsem byl a to diky teto spolecnosti, pomerne velmi dobre odskodnen. Naprosto prikladna spoluprace a za me tedy musim jedine doporucit.

Majky Majk, 15. 05. 2021
Google

Ráda bych poděkovala vaší firmě, že se mě ujala v mé těžké životní situaci, stále mi pomáháte k dořešení odškodnění za dopravní nehodu a jste mi nadále oporou i přes dlouhé čekání na soudní jednání a nevole pojišťovny odškodnit řádně na co mám nárok. Vaši firmu mohu vřele doporučit všem, kteří se dostali do stejné životní zkoušky. Váš lidský přístup, okamžitá komunikace a pečlivé vysvětlení všeho je pomocí v těžké situaci, kterou bych sama nezvládla. Děkuji.

Jana Skalaková, 30. 03. 2021
Google

Službu společnosti jsem využila při uplatňování trvalých následků úrazu. Vše stačilo jednoduše popsat po e-mailu a telefonu a dodat lékařské zprávy. O veškeré další jednání s pojišťovnou se postarala EUCS. Za profesionální přístup a výborně odvedenou práci moc děkuji a mohu doporučit pro řešení nelehkých životních situací.

Martina Jalová, 15. 03. 2021
Google

Profesionalita a vytrvalost při řešení problému, komunikace s klientem klidná a srozumitelná. Služby EUCS rozhodně doporučuji využít, ušetří vám to spoustu času a nervů při jednání, která byste jinak museli vést sami a s nejistým výsledkem.

Milan Maryška, 01. 03. 2021
Google

Službu této společnosti doporučuji. Vše je srozumitelné a rychlé. Mít na své straně odborníka, který ví, co je možné nárokovat z pojistné smlouvy při škodné události, ušetří spoustu nervů a peněz. EUCS je řešení na klíč.

Jiří Runzík, 28. 02. 2021
Google

Byla jsem naprosto spokojená s jednáním firmy při pomoci vymáhání odškodného od pojišťovny. Pracovníci jsou odborníci a bez jejich pomoci bych byla na odškodném za úraz a trvalé následky od pojišťovny odškodněna minimálně o 1/3 méně. Doporučuji využít služeb, které firma poskytuje.

Eva Dupalová, 25. 02. 2021
Facebook

Když člověk bojuje s bolestí, lékařem i pojišťovnou... potřebuje pomoc. Sám to nezvládne. Proto mohu doporučit služby EUCS a pana Ondřeje Rejmana, který to dokáže a dále pracuje na tom, aby vše dospělo ke zdárnému konci. Díky.

Blanka Horáková, 13. 12. 2020
Facebook

Kvůli neochotě lékaře jsem musela využít služeb European Compensation Services, která mi pomohla vyřešit moji pojistnou událost. Byla jsem moc spokojená a ještě jednou moc děkuji.

Michaela Rizmanová, 22. 11. 2020
Facebook

Tuto firmu mohu jen doporučit, pro běžného člověka je téměř nemožné zjisit, co mu pojišťovna dluží, a donutit ji to vyplatit. Lepší se obrátit na profesionály.

Anna Ledecká, 25. 10. 2020
Facebook

Doporučuji. Vysoce profesionální přístup. Vazba na znalce v různých oblastech, kterou EUCS má, je nenahraditelná při úspěšném řešení “kauz”.

Filip Dohnal, 20. 06. 2020
Aby web fungoval jak má…

Povolte, prosím, cookies. Některé z nich jsou nezbytné, o těch dalších se můžete rozhodnout sami. Více informací o cookies najdete zde.

Nastavení cookies

Nastavte si, které cookies si přejete ukládat a které nikoliv. Nastavení můžete kdykoliv změnit. Více informací o cookies najdete zde.